Tokat Özel İlkokul Nedir?

Tokat Ayışığı okulları olarak Özel İlkokul işlerinde uzman kadrosuyla ve kaliteli hizmet anlayışıyla Tokat hizmet veren yüksek deneyime sahip bir firmadır.

Tokat özel okulumuz;

  • Tokat Özel Okul
  • Tokat Özel Anaokul
  • Tokat Özel İlkokul
  • Tokat Özel Ortaokul
  • Tokat Özel Fen Lisesi

konularında hızlı ve yerinde çözümler sunmaktadır.

Özel İlkokul hizmetleriyle, uzman kadrosuyla ve kaliteli eğitim anlayışıyla Tokat bölgesinde hizmet vermektedir. Özel Ayışığı okullarının eğitim-öğretim kadrosu mesleğine kendini adamış, yenilikçi, özverili, eğitim gönüllüsü öğretmenlerden oluşmaktadır. Okulumuz yılların verdiği özgüven ve sektör gücüyle yıllardan bu yana özel okul sektöründe eğitim vermektedir.

Özel İlkokul Eğitiminde Tokat Öncü Okulu Tokat Ayışığı Okulları

Tokat Özel Ayışığı okullarının temelleri 2013 yılında Etüt Merkezi olarak atılmıştır. 2015 yılında Gezirlik Kampüsü ve 2017 yılında 600 Evler Kampüslerinde eğitim-öğretim faaliyetlerine devam etmektedir. Ayışığı okulları Tokat Özel Okul olarak başarı grafiğini her yıl yükselmekte olup Tokat Özel Anaokul okul öncesinden başlayarak Tokat Özel İlkokul, Tokat Özel Ortaokul, Tokat Özel Fen Lisesi öğretimleri, öğrencilerimizi daha kaliteli bir eğitim ve onları hayata hazırlayan bir süreç olarak planlanmıştır. Tokat Özel Ayışığı okulları Tokat Özel Okul'lar arasında başarı grafiği yıllar içerisinde yükselen bir eğitime sahiptir. 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı sonunda Teog sınavında 118,22 Net ve % 98,5 başarı ile Türkiye 10'su 2016-2017 Teog sınavında 119,11 Net ve %99,25 başarı ile Türkiye 1,si olmuşlardır. Özel Ayışığı okulları Tokat Özel Okul'lar arasında Tokat Özel Anaokul, Tokat Özel İlkokul, Tokat Özel Ortaokul, Tokat Özel Fen Lisesi dallarında bünyesinde yer alan eğitim-öğretim kadrosu mesleğine kendini adamış, yenilikçi, özverili, eğitim gönüllüsü öğretmenlerden oluşmaktadır. Araştıran, sorgulayan, yaratıcı ve eleştirel düşünen öğrenmeye ve yeniliklere açık iletişim becerileri gelişmiş, akılcı, cesaretli, çok yönlü bireyler yetiştirmektir. Tokat Özel Ayışığı okulları Tokat Özel Okul sektöründe yetiştirdiği öğrencilerde; 

  • Aklın ve bilimin işiğında ilerlemeleri
  • Donanımlı, çözüm odaklı ve nitelikli bir kadro ile çalışmaları
  • İletişimleri güçlü bir birey olmalarını

hedeflemektedir. Sizde detaylı bilgi almak, eğitim kadromuz ve okulumuzla tanışmak isterseniz iletişim sayfasında yer alan bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.